Dźwignik nożycowy hydraulicznyz przenośnikiem rolkowym (udźwig: 2000 kg, wymiary platformy: 2000x900mm, wysokość podnoszenia min/max: 230-1300mm, moc: 1,5kW) 03076484
DANE TECHNICZNE:
Ładunek
Udźwig 2 000 kg
Rozłożenie ładunku równomierne, płaskie
Platforma
Długość platformy 2 000 mm
Szerokość platformy 900 mm
Wykonanie powierzchni platformy blacha gładka 6 mm
Na platformie przenośnik rolkowy (przenośnik o wym. 2 000x 900mm, 13 szt. rolek, Ø76mm) tak
Właz inspekcyjny nie
Rama dolna/nożyce
Wysokość w stanie złożonym dźwignika 230 mm
Wysokość podnoszenia (skok) 1 300 mm
Łożyskowanie łożyska ślizgowe
Uchwyty transportowe w płycie dźwignika nie
Powłoka ochronna
Platforma dźwignika RAL 3000
Nożyce dźwignika RAL 3000
Rama dolna RAL 3000
Hydraulika
Prędkość podnoszenia z ładunkiem 30 sek.
Prędkość opuszczania z ładunkiem 30 sek.
Moc silnika 1,5 kW.
Zespół pompujący (agregat) wewnątrz
Zawór zabezpieczający przy zerwaniu przewodów tak
Olej ekologiczny dostarczany razem z dźwignikiem tak
Natężenie pracy/h (10%) w trybie 2-zmianowym max. 10
Elektryka
Napięcie robocze dźwignika 400 V
Napięcie sterowania 24 V
Wyłącznik krańcowy górny nie
Wyłącznik krańcowy dolny nie
Klasa ochrony IP 54
Sterowanie 1 x sterowanie nożne z wyłącznikiem bezpieczeństwa
Wyposażenie zabezpieczające
Listwa bezpieczeństwa pod platformą tak
Podpory zabezpieczające tak
Pozostałe parametry dźwignika
Temperatura pracy od 0 do +40 oC
Przeznaczenie do pracy na zewnątrz nie
Miejsce montażu do ustalenia
Wykonanie wg DIN EN 1570-1
Montaż w fundamencie tak
Zastosowanie jako dźwignik nożycowy
Masa własna ~385 kg
Dokumentacja
Język polski
Ilość kpl. dokumentacji 2
Gwarancja 24 miesiące
Firma została założona we wrześniu 2001 roku. Specjalizujemy się w produkcji, sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń dźwignicowych. Oferta handlowa urządzeń dźwignicowych należy do jednej z najszerszych w Polsce.
Współpraca z renomowanymi dostawcami pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość oferowanych urządzeń i spełniać oczekiwania naszych Klientów w zakresie dostaw nawet najbardziej skomplikowanych technicznie produktów. Posiadamy certyfikat zgodności CE na wszystkie sprzedawane przez nas produkty.
Urządzenia produkcji eksportujemy również do wielu krajów, głównie do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii a także na Ukrainę do Rosji i Litwy. Nasze produkty pracują również na Półwyspie Arabskim i w USA.
Uwaga!
Wykonawca nie ponosi odpowiedzialności za niewykonanie lub nienależyte wykonanie obowiązków wynikających z niniejszej oferty spowodowane siłą wyższą. Za przypadki siły wyższej uważa się wszelkie nieznane w chwili zawierania umowy zdarzenia, zaistniałe niezależnie od woli stron, i na których zaistnienie strony nie miały żadnego wpływu jak np.: wojna, atak terrorystyczny, pożar, powódź, epidemie, strajki, zarządzenia władz itp. Każda ze stron w przypadku powołania się na siłę wyższą powinna zawiadomić drugą stronę na piśmie w terminie 3 dni od zaistnienia zdarzenia stanowiącego przypadek siły wyższej pod rygorem utraty prawa powołania się na siłę wyższą.
Do kupującego należy:
1. Wykonanie posadzki lub fundamentu zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi.
2. Doprowadzenie do miejsca zamocowania skrzynki sterowniczej - zasilanie prądu trójfazowego 400 V, 50 Hz przewodem pięciożyłowym zgodnie z PN-92/E-05009.
3. W uzgodnionym terminie dostawy i montażu zorganizować oraz pokryć koszty związane z zapewnieniem odpowiednich do miejsca rozładunkiem oraz posadowieniem dźwignika urządzeń przeładunkowych np. wózek widłowy z operatorem, dźwig z operatorem, wciągnik.
4. Na 7 dni przed planowanym terminem dostawy i montażu pisemne potwierdzenie przygotowania warunków montażu.
5. Przygotowanie obciążenia wymaganego przez UDT przy odbiorze.
6. Zgłoszenia faktu zainstalowania dźwignika w Inspektoracie Urzędu Dozoru Technicznego celem dopuszczenia go do eksploatacji.
7. Przygotowanie szkicu sytuacyjnego urządzenia, schematu zasilania urządzenia z zabezpieczeniami, rodzajami i typami przewodów oraz protokołu odbioru części budowlanej urządzenia.
Do sprzedającego należy:
1. Po złożeniu zamówienia dostarczenie wytycznych dotyczących wykonania fundamentu, (jeżeli dźwignik jest montowany w fundamencie).
2. Dostarczenie dźwignika do Odbiorcy.
3. Montaż dźwignika - zakończony protokołem stwierdzającym poprawność dokonanego montażu oraz działania dźwignika, jeżeli uzgodniono montaż.
4. Wykonanie badań elektrycznych w zakresie rezystancji izolowania zamontowanego dźwignika, jeżeli uzgodniono montaż.
5. Dostarczenie wymaganej przepisami dokumentacji technicznej zawierającej instrukcję obsługi, warunki gwarancji, protokół montażu, protokół badań pomontażowych, Certyfikat Zgodności z odpowiednimi Normami Europejskimi
Warunki lokalizacji dźwignika nożycowego
Dźwignik nożycowy może być posadowiony zarówno w pomieszczeniach jak i na wolnym powietrzu. Przedstawione podesty wymagają odpowiednio przygotowanego fundamentu posiadającego skuteczne odwodnienie przy zastosowaniu go na wolnym powietrzu. Podesty można również montować bezpośrednio na posadzce, ale wtedy posadzka musi być odpowiednio przygotowana do przeniesienia właściwych obciążeń i do zamontowania podestu o określonej wadze i udźwigu.
Producent nie gwarantuje prawidłowości w danym zastosowaniu tylko jakość wykonania wg „Ogólnych Warunków Handlowych“ oraz jakość rozpracowania technicznego na bazie przekazanych informacji.
Podesty ruchome są zawsze specjalnymi wykonaniami i z tego względu wykluczone od wymiany lub zwrotu.
Wraz z urządzeniem dostarczamy dokumentacje i certyfikaty wymagane na terenie Polski.