Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
Waga hak montowana do wózka CW30 (udźwig: 3 T) 31026273
Waga hak montowana do wózka CW30 (udźwig: 3 T) 31026273
Waga hak montowana do wózka CW30 (udźwig: 3 T) 31026273
Waga hak montowana do wózka CW30 (udźwig: 3 T) 31026273

Waga hak montowana do wózka CW30 (udźwig: 3 T) 31026273

Rozmiar
3 964,32 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
MAŁA ILOŚĆ - Wysyłka w ciągu 24h po sprawdzeniu w magazynie
MAŁA ILOŚĆ - Wysyłka w ciągu 24h po sprawdzeniu w magazynie
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy

DANE TECHNICZNE:

Ładowność (kg) 3000
Masa (kg) 15

 

Bardzo użyteczny żuraw służący do ciężkich i trudno dostępnych ładunków. Żuraw jest regulowany w pionie do 40 stopni, osiąga wysokość 3726 mm.

 

Firma powstała w 1995. Dzisiaj jest jednym z największych w Europie dostawców wyposażenia do transportu wewnętrznego. Naszym celem jest dostarczanie produktów w dobrej cenie w każdym z segmentów rynku. Postawiliśmy także na posiadanie całej gamy produktów w naszych magazynach żeby zapewnić szybką dostawę do klienta. Siedziba firmy mieści się w miejscowości Ljungby w Szwecji, gdzie zlokalizowany jest również nasz główny magazyn o powierzchni 11.000m². W obecnej chwili jesteśmy reprezentowani w 28 krajach świata poprzez naszych dealerów.

 

Instrukcja obsługi:
Dziękujemy za korzystanie z tego żurawia skalę. Dotyczące bezpieczeństwa i prawidłowego działania, prosimy o uważne przeczytanie niniejszej instrukcji przed użyciem.

UWAGA: (1) wszystkie z informacji przedstawionych w niniejszym dokumencie są oparte na danych dostępnych w momencie wydruku.Producent zastrzega sobie prawo do modyfikacji własnych produktów w dowolnym momencie bez uprzedzenia i ponoszenia w jakiejkolwiek sankcji. Tak więc zaleca się zawsze sprawdzić ewentualne aktualizacje.

(2) Przed użyciem tej skali dźwig, bateria skali musi być wystarczająco naładowany.


1. Bezpieczne Instrukcja

Proszę uważnie przeczytać poniższe instrukcje i porady przed użyciem tej elektroniczna waga dźwigowa:

1,1 Zabrania użyciem w warunkach przeciążenia.

1.2 Proszę nie wiszą ciężkie ładunki przez długi czas, czy będzie to zużywają się komórki i zmniejszyć obciążenia dokładność i żywotność skali.

1.3 Sprawdzić napięcie akumulatora na skalę przed i po użyciu, i naładować go w czasie.

1.4 Należy również pobierać napięcie akumulatora skali regularnie, aby przedłużyć żywotność baterii, nawet jeśli nie używasz go przez dłuższy czas.

1.5 Nie należy używać uszkodzonego lub przeszlifować drutu.

1.6 Nie należy próbować naprawiać wagi samodzielnie.

1.7 Tylko specjalne Ładowarka może być używana.


2. Funkcja skali

2.1 Różne modele wag mogą spełniać wymagania różnych dziedzin, jak: hutnictwo stali, produkcji tkanin, apteki i przechowywania, i tak dalej.

Załaduj komórka 2.2, zasilacz, okno wyświetlacza i ciało skala są zintegrowane w jednym-ciałem. W wygodny i zwartą strukturę, jest łatwy w obsłudze.

2,3 Zdalna (bezprzewodowe na podczerwień) cyfra korygujące, dokładne cyfry i łatwa obsługa może upewnić się, długiego czasu i stabilnej dokładności w użyciu.

2.4 Z wysokości znaków 30 mm, bardzo jasne diody LED, jest jasne, czytelne.

3. Główne Techniczne Wydajność
Klasa dokładności: OIML , Zakres tary: 100 Max. Pojemność

Czas wyświetlania stabilizacji: ≤10 sekund

Wartość przeciążenia ostrzeżenie: 100 Max. Pojemność + 9e Bezpieczne obciążenie: 125 Max. Pojemność

Nośności: 300 max. Pojemność Ciągły czas pracy: dostawa 80 godzin Moc:

Bateria w pełni hermetyczny akumulator utrzymanie kosztuje 6 V / 10Ah Temperatura pracy: -10 ℃ ~ 40 +

Wilgotność pracy: ≤90% RH przy 207. Podstawowe instrukcje obsługi

7.1 Włączanie

Naciśnij przycisk [I / O], po lewej stronie przedniego panelu, to najpierw wyświetlić Model i Numer wersji, a następnie wybrać "99999", "88888" ~ "00000", a potem wyświetla "0" . Następnie można przystąpić ważenia. (Po włączeniu zasilania, zwykle musi wcześniej ustawić rozgrzewkę przez około 15 minut).

Ustawienie 7.2 i kalibracja parametrów

7.2.1, wprowadź ustawienia password.Parameter i kalibracja są chronione hasłem i hasło 11111. Które z poniższych są zobowiązane do wprowadzenia poprawnego hasła.

7.2.2, ustawienie parametru

Ustawienie parametru zazwyczaj nie jest konieczne, ponieważ została wstępnie setted przed opuszczeniem factory.If należy zmienić niektóre z nich, należy wykonać czynności opisane tutaj.

Uwaga: tutaj [▲] może być zastąpiony przez [kg / lb] i [*] może być zastąpiony przez [I / O] oddzielnie na przednim panelu dźwigu.


7.2.3, kalibracja
Kalibracja jest chroniony hasłem, więc powinniśmy zrobić najpierw 7.2.1.

7.3 Zero

Skala dźwig zawsze wyświetlić "0" kg po włączeniu zasilania. Jeżeli jest to wartość na wyświetlaczu, gdy skala jest pusta, możesz nacisnąć [TARE] na panelu przednim lub [-> 0 <-] na pilocie zdalnego sterowania, aby go wyświetlić "0".

7,4 kg / konwersja lb

Prasowych kg / lb klucz za każdym razem, jednostka będzie zmieniać kg i lb z kolei.

7.5 Ważenie

Zawiesić ładunek z ziemi. Gdy ładunek jest w zasadzie stabilny, wyświetli wartość ciężaru. Jeśli chcesz odliczyć tary obiektu, takich jak drut stalowy, można zawiesić obiekt tary na haku przed ważeniem i naciśnij długi czas [TARE], aby go wyświetlić "0" kg. Następnie zawiesić ładunek, który chciał ważonego na dźwigu. w tym czasie, wartość wyświetlana jest wartość netto towaru. Ze względu na funkcję automatycznego zapamiętywania skali, nie masz do odliczenia tara ładunku za każdym razem, aż do obiektu tary zostanie zmieniony lub skala jest wyłączony, każdy o wadze jest masa netto ładunku. Jeśli jest ujemna, a skala nie może wyświetlić, a potem waga wyświetli wartość i "------" alternatywnie oznaczać negatywny value.o

7.6 Kontrola akumulacji

Jeśli chcesz, aby w sumie kilku wag, to jus naciśnij [*] na końcu każdego ważenia, aby potwierdzić tę wagę, a następnie będzie migać nx co oznacza, ile razy suma ma.

Na przykład: Nieustannie zważyć, który waży 500 kg zatkania 5 razy, możemy nacisnąć [*] za każdym razem z powrotem do zera, potem naciśnij przycisk [▲], aby sprawdzić, akumulacja, pokaże numer 5, naciśnij naciśnij [▲] raz drugi, to pokaże

H 0000, które pokazują wysoki skubać tego nagromadzenia, naciśnij przycisk [▲], po raz trzeci, to pokaże L2500, które wykazują niską skubać tego accumution.

(Uwaga 1:. Się stanu powyżej 3 pokazano, naciskając przycisk "→ о ←", wartość gromadzenia będą wyczyszczone i będzie wprowadzić stan ważenia) (Note2.The pokazać masy walue powinno wrócić do zera, potem następny czas ważenia będzie)

7.7 Wyłącz

Gdy waga jest ponad naciśnij CL / 01 na panelu przednim.Skala pojawi się "OFF", i moc w skali jest wyłączony.

7.8 Ładowanie baterii

Wyłączyć zasilanie w skali i włóż specjalną ładowarkę do gniazdka sieciowego. Włóż inną stronę ładowarki do otworu ładowania na tylnym panelu skali. W tym czasie, ładowania wskazując światło na przedniej ściance czerwony. Oznacza to, że ładuje się automatycznie. Gdy zapala się żółta stopniowo, oznacza to, że napięcie baterii wynosi 70% całości. Gdy okazuje się zielona stopniowo, oznacza to, że ładowanie zostało zakończone. Generalnie ładowanie powinno być nie mniej niż 12 godzin.

7.9 Ostrzeżenie o baterii

Gdy napięcie akumulatora jest niższe od określonych przepisami, wyświetli "LobAT" i wartość masy alternatywnie. Po wyświetleniu "LobAT" do 25 razy, to będzie się automatycznie. To należy naładować akumulator w czasie. Można go używać po ładowaniu.

Ostrzeżenie 7.10 przeciążeniem

Kiedy ważył ładunek (masa własna + masa netto) przekracza Max. Pojemność skali, skala pokaże "nad" przypominający postać zamiast wartości wagowej ważenia jest powrót do normalnego zakresu.

7.11 Napięcie funkcja oszczędzania

Gdy jest w zera, wyświetli t "0" 5 sekund później Nawet nie jest w zera, przełączy się w tryb oszczędzania napięcia i wyświetlacz. "-", 5 minut później.

Uwaga:. Jeśli użytkownik nacisnął klawisz [MODE] i weszła kod wprowadzenie stanu przez przypadek (czyli wyświetla "00000", w tym samym czasie pierwsze 0 pulsuje) można zamknąć, naciskając przez długi czas [TARE].

7.12 Proste prostujący

Prasa dawna [CAL], to po pierwsze wyświetlić "Ld reklam", a następnie wartość masy wagi do załadowania. Następnie załadować wyświetlona waga (należy znaleźć w tabeli 2 relacja pomiędzy wagą obciążonej i Max. pojemność).

Po załadowaniu masy przez kilka minut, gdy trwały światła "stałych" jest, oznacza prostą prostujący jest zakończone.


9. Wskazówki

9.1 elektroniczna waga dźwig jest precyzyjne urządzenia ważące. Właściwe użytkowanie i dobre utrzymanie będzie głównie wygoda pracy.

9.2 Jeśli chcesz zmienić położenie lub kierunku ładunku, proszę wcisnąć towar, aby go obracać, nie wcisnąć ciała skalę, aby go obracać.

9.3 Jeśli używamy go na zewnątrz, należy ją wyłączyć, gdy pada deszcz lub gromy. Regularnie sprawdzaj śruby i nakrętki, aby upewnić się, że nie poluzować lub wypaść i zrobić skalę w dobrym stanie.

9.4 Gdy skala wskazuje niski poziom naładowania baterii, ale ładowanie wskazujący światło jest zielone, należy sprawdzić, czy akumulator jest uszkodzony i zmienić go w czasie.

9.5 Jeśli nie chcesz używać wagi, należy przechowywać go w suchym i przewiewnym miejscu i powiesić go w szafie w powietrzu, aby uniknąć ranienia obciążeniach i wpływającym na dokładność pomiaru siły.

9.6 elektroniczna waga dźwig został skalibrowany przez normalnego opanowanie przed opuszczeniem fabryki.
 

Marka
Symbol
31026273
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel